ROCKOVÉ SETKÁNÍ STAŘEČ 2017

Třetí sobotu v červnu se bude ve Starči konat již 18. ročník setkání rockových hudebních skupin minulého století „STAŘEČ 2017“. Na sokolském hřišti se sejdou „legendy třebíčské hudební scény“, opět vystoupí hudební skupiny a stálice tohoto setkání – Puls, Matador, Watt 80, Merkur, Paprsky a Pekelníci. Právě na ně již řadu let chodí pravidelně návštěvníci všech věkových kategorii, kde si společně zatancují, popovídají a ti starší zavzpomínají na „krásná léta minulá“

Příprava této akce je časově náročná, začíná se již na začátku roku, návrh plakátů, potisk triček, obcházení sponzorů. Ano sponzoři si zaslouží velké poděkování,bez nich by tato akce nikdy neměla takové rozměry. Jim patří velký dík za pomoc ať už finanční nebo materiální.

17.června 2017 v 16:00 hod moderátor večera Jiří Kalina pozve na podium předkapelu – hudební skupinu z Jaroměřic, která se jmenuje Syntéza.

Po této skupině se již na podium postupně představí již zmiňované hudební skupiny, které i letos určitě zahrají své nejznámnější písničky.Kdo chodí na setkání pravidelně, tak ví, že každá skupina hraje dvakrát za večer, letos ale budou hrát Paprsky jen jednou. Tato skupina letos slaví 50 let od svého založení a proto na svoji oslavu bude jejich vystoupení asi hodinnové..

Stařečský hasičský sbor, který akci pořádá, každý rok pozve nějakého známého hosta a letos je opravdu se na co těšit. Jako host vystoupí hudební skupina CARMEN. Loni tato skupina oslavila 30 let svého účinkování jedinečným koncertem na zimním stadiónu v Třebíči.

Carmen při svém vystoupení ve Starči 2017, s oběma zpěváky Vlastem Zahrádkou i Petrem Bendem zahraje své největší hity, jako například: Smrt krásných srnců, Na kafe, A co já?, Ukaž se mi!, Zajímáš mě, Cesty, Když ti ostříhaj tvý vlásky, Pláču, Koně, Ranní káva, Klaun, Robin Hood Hollywood a další. Carmen také ve svém 1,5hodinovém vystoupení představí ve Starči i novinkové CD, DVD a 24 stránkovou fotopublikaci z historie a oslavy 30 – tého výročí skupiny. Tento komplet, který obsahuje 19 skladeb, 24 videí a fotopublikaci v limitované edici si budouu moci fanoušci této skupiny i na akci zakoupit za 349,- Kč! Jejich vystoupení bude provázet i jedinečná světelná a hudební show! Stařeč byla pro Carmen roky velkou štací a kapela zde pravidelně vystupovala, naposled v červenci 2001. Takže to pro kapelu i všechny příznivce bude velký návrat! „Moc se do Starče na všechny těšíme, díky tomuto večeru se nyní pravidelně s kapelou scházíme na zkouškách a při přípravě vystoupení..je to krásná nostalgie“..uvádí Carmen.

Pořadatelé slibují, že opět udělají vše proto,aby se všem návštěvníkům na setkání líbilo. Opět máme zajištěné velké stany, kdyby náhodou počasí nepřálo,protože toto setkání se koná za každého počasí.

Leták ke stažení

Jeden komentář k “Stařeč 2017”

• ZDENA says:

Skupina CARMEN ve Starči vystoupí v tomto složení:

VLASTA ZAHRÁDKA – zpěv
    PETR BENDE – zpěv,kytara,bicí