Tak jak se Vám líbila letošní Stařeč?

7 komentářů k “Stařeč 2016”

 • admin says:

  První komentář přidám sám. Pokud jste něco ztratili, nebo našli, napište sem. Třeba se najde původní majitel

 • zdena says:

  Tomáš Grospič alias Angus z New Bells AC/DC druhý den po vystoupení napsal Lojzovi Cahovi:

  „Ahoj Aloisi,
  chci Ti za kapelu ještě jednou moc poděkovat za krásnou akci, skvělou organizaci, atmosféru, lidi, počasí… předej, prosím, náš dík všem, kteří na akci makali, Petrovi Bouzkovi za zprostředkování… absolutně profi akce a při tom rodinná slavnost… 😀

  Moc rád jsem Tě poznal taky osobně, buďte všichni zdrávi a držte si tu krásnou tradici, kde se alespoň jednou v roce všichni takto setkáte a společně si zapaříte. To se vidí málokde, že by takto lidi spolu drželi, žádné problémy, bitky atd

  Krásné dny a krásný život! Třeba se někdy ještě setkáme.“

  Příjemná pochvala pro nás všechny jak pořadatele, tak i pro všechny návštěvníky. Díky moc.

 • josef says:

  akce opět skvělá,počasí paráda a díky pořadatelům a kapelám

 • aťula says:

  Díky Vám moc pání pořadatelé. Krom jednoho roku jezdím pravidelně od r. 1999,Atmosféra stále úžasná, akce nemá chybu, čím jsem starší, každý rok se těším více. Díky Vám.Nedovedu si už představit měsíc červen bez této akce.Bravo-¨Letos fota a videa nebudou?

  • admin says:

   Fotky zatím nejsou(já je nemám).Jen co se mi dostanou do spárů, okamžitě je sem hodím.

 • aťula says:

  Díky za odpověď, na fota se těším.Prosím, kolikáteho sprna bude „malá“ Stařeč?Díky

Události
 • Žádné události
Červenec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Online

běží na WassUp

?>